Drodzy Przyjaciele!

Przygotowujemy, jako Stowarzyszenie Autorów Polskich oddział Kołobrzeg wraz z Wydawnictwem STON II z Kielc, antologię wierszy, krótkiej prozy, satyry pt. „Na Koronawirażu”. Antologia ma charakter składkowy.

NIEODZOWNE WYMOGI
Zainteresowani winni nadesłać teksty do wyboru z biogramem, dobrym zdjęciem, najlepiej wykonanym w studio fotograficznym – z przeznaczeniem do druku i podaniem nazwy bądź nazwiska autora. To bardzo ważne, zdjęć bez autora nie możemy opublikować. Nie przyjmiemy też fotek robionych komórką – źle wychodzą w druku.
Prosimy też, aby nie formatować tekstów w WORDZIE (dotyczy akapitów robionych spacjami bądź tabulatorem oraz tzw. twardej spacji. Tego prosimy nie robić!).
Używamy wyłącznie ENTER. Zaznaczamy tylko ENTER- em odstępy w wierszu i pomiędzy wierszami.
Nie pogrubiamy czcionek, nie podkreślamy, nie wyśrodkowujemy wierszy!
Nie piszemy też wersalikami. Tytuł następnego utworu proszę oddzielić dwoma enterami, a odstępy w wierszu jednym.
Za stronę edytorską ujednoliconą odpowiada wydawca.
Osobno prosimy dołączyć 1- 2 wiersze poświęcone pamięci Jana Pawła II, które będą w oddzielnym rozdziale antologii.
Termin nadsyłania utworów (wyłącznie elektronicznie) – do 30 lipca br. bezpośrednio na adres nyczaj@pro.onet.pl.
W trosce o wysoki poziom publikacji, po akceptacji Wydawnictwo przekaże wiadomość o przyjęciu wybranych tekstów ze wskazaniem konta na opłatę za 3 egz. w wysokości 120 zł. Termin wydania drukiem antologii – wrzesień 2020r
Zachęcamy do udziału i serdecznie pozdrawiamy.
Promocja Antologii „Na Koronawirażu”, odbędzie się w dniach 17 września do 20 września br. podczas Kołobrzeskiej Nocy Poetów w Kołobrzegu.