Haiku do zdjęcia. Wybieramy najlepsze

Zapraszamy wszystkich piszących do wspólnej, twórczej zabawy

Haiku, to prosta forma wiersza, składająca się z trzech akapitów, które powinny zawierać: 5, 7, 5 sylab.
Trzymajmy się tej reguły. Nie ma jednoznacznej definicji Haiku, ale ogólnie to krótka wypowiedź poetycka, która określa przeżycia, doznania chwili i często związanej z porą roku, naturą.

Po zgłoszeniu min 20 wierszy zamykamy bieżącą edycję i włączamy panel głosowania.
Swój głos można oddać tylko raz i na jedno, wybrane Haiku.

Haiku piszemy tematycznie, do zdjęcia, które prezentujemy w danej edycji. Taka zasada pozwoli porównać i wybrać Twoim zdaniem najlepsze, najlepiej opisujące zawartość fotografii.

Może uda nam się pozyskać sponsorów, mamy na myśli wydawnictwo, które ufunduje ciekawy rabat na wydanie np. tomiku poetyckiego. Zainteresowane firmy prosimy o kontakt.

UWAGA!  Haiku z każdej skończonej edycji będą prezentowane na kreacji video. Każdy będzie mógł pobrać film i opublikować na swoim profilu, w dowolnym portalu społecznościowym. Film będzie prezentowany także na naszych stronach.

Wszystkie wysłane wiersze będą prezentowane na stronie edycji anonimowo, opisane będą tylko numerem. Tak więc głosując należy podać tylko jeden, wybrany numer. Po ogłoszeniu wyników wszystkie będą podpisane imieniem i nazwiskiem autora, w kolejności zależnej od ilości otrzymanych głosów.

Każdy może wysłać w danej edycji max. trzy Haiku.

Edycja 1Dodaj swoje Haiku do prezentowanego zdjęcia